wifi zone
 
logo brochow
Rezerwacje 71 34 34 179
 
Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2015

Najpopularniejszy serwis rezerwacji hoteli – Booking.com – wyróżnił nas Nagrodą Doskonałości 2014. Udało nam się do dzięki Wam, ponieważ nagroda odzwierciedla wysokie oceny przyznawane przez hotelowych gości, którzy korzystają z serwisu. Hotel Brochów otrzymał aż 8,4! To stawia nas w czołówce wrocławskich hoteli.

 

Booking.com jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów rezerwacji hoteli. Poprzez portal można nie tylko rezerwować pokoje w wybranych hotelach, ale także oceniać ich standard, w tym m.in.: czystość, komfort, personel czy stosunek jakości do ceny.

 

Najważniejsze, że oceny wystawiane są przez osoby, które zarezerwowały miejsce przez Booking.com i faktycznie odwiedziły hotel – to gwarantuje wiarygodność. Takie recenzje otrzymuje również Hotel Brochów. I tu należy podziękować Wam, drodzy Goście.

 

Nagroda Doskonałości została nam przyznana za 2014 rok, a złożyły się na nią pozytywne opinie otrzymane właśnie od Was. Ich średnia wyniosła aż 8,4, co „świadczy o ponadprzeciętnych staraniach na rzecz wysokiego poziomu usług” – jak napisał Booking.com.

 

Dziękujemy i oczywiście zapraszamy do Hotelu Brochów.

Dział: Aktualności
niedziela, 05 kwiecień 2015 08:00

Wesołych Świąt Wielkiejnocy!

Życzymy miłych i pogodnych Świąt Wielkiejnocy. Aby był to radosny czas spędzony w gronie najbliższych, czas odpoczynku od codziennych obowiązków.

 

Zespół Hotelu Brochów

Dział: Aktualności

Przez ostatnie kilka dni pogoda we Wrocławiu nas nie rozpieszczała, ale w weekend nie powinno już padać. To dobra okazja, żeby wybrać się do Hali Stulecia i zwiedzić też tereny wokół niej. A jeśli nawet spadnie deszcz, możemy się schować do środka. Zapraszamy do zwiedzania Wrocławia z przewodnikiem Hotelu Brochów.

 

Hala Stulecia to niezwykłe dzieło światowej architektury. Powstała w 1912 r. według projektu Maksa Berga, wtedy architekta miejskiego. Olbrzymia hala wystawowa była wówczas największym na świecie budynkiem żelbetowym.Średnica kopuły wynosi 65 metrów, a budynek ma 42 metry wysokości. W 2006 r. została wpisana na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

 

W roku 1913 r. na terenach wystawowych powstał także Pawilon Czterech Kopuł według projektu Hansa Poelziga oraz Pergola, dziś otaczająca multimedialną fontannę. Tereny wystawowe, a przede wszystkim Pergola to obecnie jedno z ulubionych miejsc spacerów wrocławian.

 

Będąc na miejscu warto zwiedzić Centrum Poznawcze, czyli interaktywne muzeum XXI wieku. Można tam poznać historię Hali Stulecia, a także zobaczyć architektoniczne projekty przyszłości. Poprzez Centrum dostaniemy się także do wnętrza Hali.

 

Uwaga! W sobotę w Centrum Poznawczym będą się odbywały pokazy videomappingu pod kopułą Hali Stulecia. Warto to zobaczyć!

 

***

Zapraszamy do Hotelu Brochów na tani i komfortowy nocleg oraz do zwiedzania Wrocławia. Żeby to ułatwić, przygotowaliśmy specjalny przewodnik z mapką. Znajdują się w nim wskazówki dojazdu z Hotelu Brochów do centrum Wrocławia i trasa zwiedzania poszczególnych atrakcji. Przewodnik jest dostępny w naszej recepcji.

Dział: Aktualności