wifi zone
 
logo brochow
Rezerwacje 71 34 34 179
 
Artykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2014

W ubiegłą sobotę Hotel Brochów opanowali miłośnicy kultowego serialu. Odwiedził nas także jeden z aktorów „Stawki większej niż życie” – Zdzisław Kuźniar, który zagrał w w serialu kapitana Wehrmachtu.

 

Fani serialu na co dzień zrzeszeni są w klubie miłośników Stawkologia.pl. W ubiegłą sobotę w Hotelu Brochów zorganizowali zlot, żeby podyskutować i spotkać się z jednym z aktorów „Stawki większej niż życie” – Zdzisławem Kuźniarem.

 

Hotel Brochów okazał się idealny na fanowski zlot. Cisza, spokój, bliskość Parku Brochowskiego, a nade wszystko przyjazna przestrzeń hotelu stworzyła doskonałe warunki na spotkanie.

Dział: Aktualności

Stawka większa niż życie, Fot. TVP

Źródło: TVP

 

W sobotę niemal cały nasz hotel zajmą fani „Stawki większej niż życie". Do Wrocławia przyjadą na zlot miłośników kultowego serialu, a u nas spotkają się także z aktorem Zdzisławem Kuźniarem, który zagrał w „Stawce" kapitana Wehrmachtu.

 

Na początku sierpnia we Wrocławiu można było wziąć udział w wycieczce śladami plenerów „Stawki większej niż życie", w której Stanisław Mikulski wcielił się w rolę niemieckiego kapitana Hansa Klossa, a w rzeczywistości będącego Polakiem, tajnym agentem o pseudonimie J-23. Teraz fani serialu z klubu miłośników Stawkologia.pl wracają, żeby się spotkać, dyskutować, a także porozmawiać z jednym z aktorów.

 

Na nocleg wybrali Hotel Brochów i tutaj też planują spotkanie z aktorem Zdzisławem Kuźniarem, który zagrał kapitana Wehrmachtu w słynnym serialu, dzisiaj uważanym za jeden z najlepszych polskich seriali sensacyjnych.
Spokojny i cichy Hotel Brochów będzie idealnym miejscem na takie spotkanie. Zapraszamy (nie tylko fanów „Stawki większej niż życie")!

Dział: Aktualności