wifi zone
 
logo brochow
Rezerwacje 71 34 34 179
 

Wprowadzamy nowe, niższe ceny. Od dzisiaj pokój jednoosobowy w Hotelu Brochów można zarezerwować już za 99 zł. Promocja obowiązuje do 7 lutego 2016 r. Jak prezentują się ceny za pozostałe pokoje?

 

W Hotelu Brochów we Wrocławiu zawsze gwarantujemy przyjazną atmosferę, komfortowy wypoczynek i niskie ceny. Teraz pokoje są jeszcze tańsze. Do 7 lutego obowiązuje specjalna promocja:

 

- pokój jednoosobowy - 99 zł

- pokój dwuosobowy - 149 zł
- pokój trzyosobowy - 199 zł
- pokój czteroosobowy - 259 zł
- apartament - 179 zł

 

W cenie każdego pokoju śniadanie gratis.

 

Zapraszamy do Hotelu Brochów na tani i komfortowy nocleg. Hotel znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji obok zacisznego Parku Brochowskiego.

Życzymy wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2016 roku. Aby był wypełniony przyjemnymi podróżami i samymi sukcesami. A najpierw, żeby zabawa sylwestrowa była huczna i udana. Szczęśliwego nowego roku!

 

Zespół Hotelu Brochów

Życzymy Wesołych Świąt! Aby był to czas spędzony w gronie najbliższych, wypełniony domowym ciepłem i wolny od codziennego pośpiechu.

 

Zespół Hotelu Brochów

Najpopularniejszy serwis rezerwacji hoteli – Booking.com – wyróżnił nas Nagrodą Doskonałości 2014. Udało nam się do dzięki Wam, ponieważ nagroda odzwierciedla wysokie oceny przyznawane przez hotelowych gości, którzy korzystają z serwisu. Hotel Brochów otrzymał aż 8,4! To stawia nas w czołówce wrocławskich hoteli.

 

Booking.com jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów rezerwacji hoteli. Poprzez portal można nie tylko rezerwować pokoje w wybranych hotelach, ale także oceniać ich standard, w tym m.in.: czystość, komfort, personel czy stosunek jakości do ceny.

 

Najważniejsze, że oceny wystawiane są przez osoby, które zarezerwowały miejsce przez Booking.com i faktycznie odwiedziły hotel – to gwarantuje wiarygodność. Takie recenzje otrzymuje również Hotel Brochów. I tu należy podziękować Wam, drodzy Goście.

 

Nagroda Doskonałości została nam przyznana za 2014 rok, a złożyły się na nią pozytywne opinie otrzymane właśnie od Was. Ich średnia wyniosła aż 8,4, co „świadczy o ponadprzeciętnych staraniach na rzecz wysokiego poziomu usług” – jak napisał Booking.com.

 

Dziękujemy i oczywiście zapraszamy do Hotelu Brochów.